Magdalena Strózik

Magdalena Strózik -> prowadząca wykład „Integracja firm – zarządzanie zaangażowaniem i inne kluczowe zadania HR„, o godz. 16.30, 26 kwietnia

Magdalena Strózik

Doświadczenie zawodowe
Magda jest starszym konsultantem w Praktyce Efektywności Organizacyjnej i Wynagrodzeń, z Aon Hewitt związana od 2006 roku.
Najczęściej angażuje się w projekty związane z budową i doskonaleniem funkcji zarządzania zasobami ludzkimi, tworzeniem strategii personalnej i budową procesów i praktyk w tym zakresie, prowadzeniem optymalizacji zatrudnienia, zarządzaniem zmianą i komunikacją. Dzięki doświadczeniu w ocenianiu
i rozwijaniu kompetencji przywódczych, a także w budowaniu zaangażowania pracowników, chętnie doradza
w projektach złożonych, wymagających wielowymiarowego spojrzenia na problemy organizacji.
Wśród jej Klientów są firmy z branży farmaceutycznej, finansowej, logistycznej, produkcyjnej.
Przed dołączeniem do zespołu Aon Hewitt Magda pracowała przez 5 lat w międzynarodowej firmie logistycznej (Grupa PSA), gdzie uczestniczyła w budowie funkcji HR od podstaw.

Ostatnie projekty konsultingowe
Opracowanie koncepcji i wdrożenie programu optymalizacji poziomu zatrudnienia w firmie objętej gwarancjami zatrudnienia,
Przygotowanie kadry menedżerskiej do wdrożenia programu dobrowolnych odejść oraz programu zwolnień grupowych związanych z optymalizacją zatrudnienia w trakcie fuzji dwóch firm,
Przygotowanie i realizacja strategii komunikacji na potrzeby integracji dwóch firm,
Przeprowadzenie badania kompetencji menedżerskich metodą oceny 360 stopni dla jednej z największych firm sektora kolejowego (ponad 1200 osób badanych, 7000 respondentów).
Dotychczas uczestniczyła w projektach realizowanych m.in. dla Raiffeisen Polbank, PKO BP, Metlife, DPD, PKP Polskie Linie Kolejowe, PKP CARGO, PGNiG, ArcelorMittal, SGL Carbon, Pratt&Whitney Kalisz, BASF Polska, Grupa Adamed, Play, Cyfrowy Polsat.

aon_hewittAon Hewitt

Aon Hewitt jest światowym liderem w doradztwie i  outsourcingu zarządzania kapitałem ludzkim. Aon Hewitt projektuje, wdraża, komunikuje i zarządza gamą strategii HR, świadczeń emerytalnych, zdrowotnych, inwestycji, wynagrodzeń oraz zarządzania talentami.

Zespół Aon Hewitt w Polsce to ponad 700 doświadczonych konsultantów i specjalistów w biurach: w Warszawie i Krakowie. Działalność warszawskiego biura firmy obejmuje doradztwo HR. W Krakowie działa międzynarodowe centrum outsourcingowe.

Aon Hewitt prowadzi Program Najlepsi Pracodawcy, największy tego typu program w Polsce, w którym od 2005r. wypowiedziało się ponad 250 tysięcy pracowników i ponad 4000 menedżerów. W Polsce przeprowadziliśmy ponad 700 badań zaangażowania. Szczycimy się największą bazą benchmarków oraz bogatym portfolio praktycznych rozwiązań i rekomendacji w obszarze budowania zaangażowania.

 Aon Hewitt jest częścią korporacji Aon (NYSE: AON).

www.aon.com/poland

www.najlepsipracodawcy.pl

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s