Kamila Dudek i Kamil Rajtarski

Kamila Dudek i Kamil Rajtarski -> prowadzący wykład „Strategiczne zadania HR – efektywność i cele biznesowe, o godz. 15.30, 26 kwietnia

10168498_10203641903158769_481143824_n

Kamila Dudek – Konsultant HR, Diagnosta i Trener.

Psycholog, specjalista ludzkiej osobowości. Praktyk efektywności procesów szkoleniowych.
Doświadczenie zawodowe związała z pracą nad zagadnieniami kompetencji, zarówno w wewnętrznych strukturach korporacyjnych, jak i konsultingu.
Wykładowca przedmiotów Employer Branding i Motywowanie pracowników Uczelni Łazarskiego. Autor artykułów w mediach branżowych (m.in. w Personel i Zarządzanie, Benefit) z zakresu efektywności procesów HRD oraz publikacji nt. systemów zarządzania kompetencjami.

Wybrane doświadczenie

Wykładowca studiów podyplomowych Uczelni Łazarskiego na kierunkach ZZL oraz Psychologia w Biznesie.
W latach 2010-2011 pracując w wewnętrznym dziale HR globalnego lidera FMCG koordynowała całość administracji personalnej.
Współpracowała z austriacką firmą zajmującą się analizą potencjału oraz doradztwem w zakresie zarządzania zmianą, gdzie przygotowywała projekt rozwojowy dla koncernu motoryzacyjnego.
Realizowała projekty rozwojowe typu Development Center dla kadry managerskiej, pracując dla międzynarodowego koncernu chemicznego.
Posiada doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych dla międzynarodowych agencji doradztwa personalnego oraz w koordynowaniu i prowadzeniu rekrutacji wewnętrznych.
Autor programu outplacement, kierowanego do pracowników obszaru łańcucha dostaw międzynarodowego przedsiębiorstwa kosmetyczno-chemicznego.
Realizowała projekt zmiany systemu komunikacji wewnętrznej i podniesienia standardów obsługi Klientów w czołowej europejskiej firmie produkującej zaawansowane technologicznie materiały budowlane.
Współrealizowała projekt dotyczący wypracowania wskaźników efektywności i jakości procesów szkoleniowych w organizacji dla jednej z największych firm w Polsce.
Zaprojektowała kompletny proces rozwojowy szkoleniowo-mentoringowy kierowany do przedsiębiorców uczestniczących w programie realizowanym przez międzynarodową organizację wspierającą przedsiębiorczości w blisko 40 krajach świata. Opracowała również plan i narzędzia ewaluacji całego programu na poziomie przyrostu kompetencji i efektów biznesowych.
Partner i współzałożyciel grupy doradczej Y-Consulting.

Wykształcenie i kwalifikacje

Absolwent UKSW, magister psychologii dwóch specjalności: osobowości oraz klinicznej.
Ukończyła administrację w UHP.
Studiowała na Wydziale Ekonomii i Biznesu Uniwersytetu w Mariborze.
Ukończyła przeszło 300 godzin szkoleń specjalistycznych z obszaru HR oraz z zakresu zarządzania, pracy grupowej, komunikacji, sprzedaży i obsługi Klientów.
Posiada uprawnienia do korzystania i wykonywania testów psychologicznych.

10151580_10203641903118768_2033084259_n

Kamil Rajtarski – Konsultant HR i Employer Branding. Doradca rozwoju organizacji, Trener Sprzedaży i Zarządzania.

Ekspert rynku pracy, sprzedaży doradczej i zaufania w biznesie. Specjalista kreowania profesjonalnego wizerunku personalnego i pracodawców. Pasjonat rozwoju osobistego i pracy nad rozwojem innych. Praktyk oceny poziomu i rozwoju kompetencji pracowników. Trener doskonalący kompetencje społeczne, sprzedażowe i kierownicze. Konsultant usprawniający organizacje.
Certyfikowany Konsultant Zarządzania (DCM) Polskiej Akademii Nauk.

Doświadczenie

Od końca 2006 roku w consultingu biznesowym w obszarze projektów HR.
Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach doradczych.
Zrealizował kilkaset projektów w wielu sektorach, na obszarze całej Polski i krajów CEE.
Od 2007 roku zajmuje się sprzedażą usług B2B (wcześniej sprzedaż produktów w placówkach handlowych oraz w terenie jako Przedstawiciel).
Zarządzał sprzedażą, marketingiem i relacjami z klientem polskiej firmy szkoleniowej odpowiadając za rozwój biznesu, kierowanie projektami, oraz budowanie wizerunku marki.
Prowadził sprzedaż projektów szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego.
Koordynował ogólnopolski projekt badania jakości i efektywności procesów szkoleniowych realizowany przez Polish Society for Training & Development (PSTD).
Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu procesów zarządzania rozwojem pracowników, motywacji, oraz umiejętności interpersonalnych i kompetencji trenerskich.
Jako praktyk sprzedaży powadzi szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży (zarówno transakcyjnej, relacyjnej, jak i doradczej).
Zrealizował szereg warsztatów z zakresu planowania strategicznego zgodne z wizją i misją firmy.
Wspiera organizacje zrzeszające przedsiębiorców i pracodawców oraz fundacje wspierające rozwój przedsiębiorczości w Polsce prowadząc warsztaty z zakresu wypracowywania modeli biznesowych.
Partner Zarządzający grupy doradczej Y-Consulting.
Lider i Koordynator spotkań klubów zainteresowań zawodowych zrzeszających specjalistów z branży: Klubu Coacha w Warszawie oraz w Łodzi, a także Warszawskiego Klubu Trenera.

Wykształcenie i kwalifikacje

Certyfikowany Konsultant Zarządzania Polskiej Akademii Nauk – ukończył pierwszy w Polsce międzynarodowy, 80-godzinny kurs w PAN – Diploma in Management Consulting (DMC).
W trakcie doskonalenia warsztatu pracy poprzez uczestnictwo w programie rozwojowym akredytowanym przez Międzynarodową Federację Coachów (ICF) – CoachWise™ Essentials.
Filozof, absolwent Wydziału Prawa i Nauk Społecznych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS).
Absolwent 60h programu „Kompetentny Trener Biznesu” realizowanego przez Grupę SET.
Absolwent 30h warsztatu narzędziowego „Rola konsultanta procesowego w pracy trenerskiej”.
Ponadto przebył przeszło 1500 godzin szkoleń i warsztatów nt. procesów zarządzania talentami, projektami i zmianą, sprzedaży, wdrażania innowacji, Employer Branding, coachingu, przywództwa i umiejętności managerskich u najlepszych trenerów w kraju i konsultantów globalnych korporacji doradczych, jak m.in. SHL, KPMG, Ernst&Young, Morgan Int., Noble-Manhattan, Mercuri Int., Accenture.

10152847_10203637457687635_1057137741_n

Y-Consulting

Firma doradcza Y-Consulting zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań doradczych w zakresie spraw personalnych, budowy wizerunku i zwiększania efektywności organizacji, a także procesami oceny i rozwoju kompetencji pracowników. Specjalizujemy się w analizie i usprawnianiu procesów zarządzania zasobami ludzkimi i tworzeniu narzędzi wspomagających pracę z talentami. Wdrażamy rozwiązania sprzedaży doradczej, podnosimy standardy obsługi Klientów, wprowadzamy systemowe podejście do sprzedaży i tworzymy kulturę organizacyjną zorientowaną na potrzeby Klientów.

http://www.yconsulting.pl/

http://www.facebook.yconsulting.pl/

http://www.slideshare.net/Y-Consulting

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s