Ewelina Melon

Melon_Ewelina (2)

Ewelina Melon -> prowadząca wykład „Wzbudzenie zaangażowania oraz motywacji pracowników jako kluczowe zadanie Działów HR, czyli o tym w jakim stopniu może nam pomóc wewnętrzny Employer Branding”, o godz. 14.30, 26 kwietnia

Absolwentka psychopedagogiki kreatywności. Od kilku lat związana z firmą Gemius, w której odpowiada za rekrutację, Employer Branding i rozwój pracowników. Członkini Grupy Motywacja w Grupie Gemius, inicjatorka działań na rzecz zwiększania zaangażowania i motywacji pracowników.

logo_podstawowe_gemius

Gemius S.A.

Gemius  jest polską firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, a także doradztwo wspierające podejmowanie kluczowych decyzji działalności prowadzonej w internecie.

Nasza kilkuletnia działalność pozwoliła nam osiągnąć pozycję lidera w Polsce, a także odnieść międzynarodowy sukces. Aktualnie jesteśmy obecni na ponad 30 rynkach, a nasze rozwiązania są standardem na większości z nich m.in. w Danii, Portugalii, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Nasza wiedza, wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie, a także nasza pasja pozwala nam z sukcesem konkurować z największymi na świecie firmami z branży internetowej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s